Давно заглядвали? Но ведь, мерзавцы, работают на ура!

Олексiй Ярославцев 15.02.2012 в 15:03

logo.png

Товары приходят с завидной регулярностью.
Гляньте, гляньте.
Рекоменую посмотртеть раздел электроники для детей, часики, да и телефоны у них прикольные.

Кстати, да, рекомендую только то, что нравится самому.

Декілька важливих тез до статті на Poryad.com

Олексiй Ярославцев 15.02.2012 в 00:03

Сама стаття розташована на http://www.poryad.com/?p=15425 і стосується деяких питань взаємодії органів МВС з журналістами. Раджу перечитати.

1. В Україні журналістам треба працювати в зареєстрованому виданні. Бо якщо нема реєстрації – нема офіційного видання. Немає видання – немає посвідчення. Немає посвідчення – цій громадянин не є журналістом.

2. Закон про інформацію дозволяє журналстам не відкривати джерела інформації. Але "дозволяє" – не є "забороняє слідчим цікавитися".
Тому дійсно, слідчий має повне право спитати. А вже від журналіста залежить – відповідати чи ні. Підкреслюю – журналіста (див п.1).

3. Хто є свідком? Відкриваємо КПК. Свідком є будь яка людина, яка є носієм інформації, яка цікавить слідчого. Не зрозуміло? Додам, ще. Згідно Кримінальному кодексу, відмова громадянина надати слідчому інформацію, що його цікавить – кримінальний злочин.

4. Як використовується одне і теж саме кримінальне законодавство можна порівняти з каденціями Ющенка та Януковича.

5. Як ви думаєте, чи зацікавлена "Партія регіонів" прийняти законопроект про захист джерел інформації (8256) навіть як виправлення до нового КПК? Чи їм буде зручно тримати опозиційних журналістів на гачку?

От я і кажу. "Ох..."